Czy wiesz, jak często kobiety krytycznie myślą o swoich piersiach? W jak wielu przypadkach nie odpowiadają ich wyobrażeniom? Jak wiele z nich chciałoby zmienić to, jak wyglądają?

Badanie satysfakcji wielkości piersi, przeprowadzone przez Profesora Virena Swami z Anglia Ruskin University oraz zespołu ponad 100 międzynarodowych ekspertów pokazało, że tylko 29 procent kobiet zadowolonych jest z wielkości swoich piersi. 48 procent ankietowanych chciałoby mieć piersi większe niż obecnie, a 23 procent życzyłoby sobie, aby ich biust był mniejszy. W tym największym międzykulturowym badaniu dotyczącym satysfakcji z własnego ciała wzięło udział prawie 19 tysięcy kobiet z 40 krajów świata. Co ważne, wyniki ankiet dodatkowo pokazały pewną niebezpieczną korelację – kobiety, które nie lubią swojego biustu, rzadziej badają swoje piersi [1]

Oczywiście najważniejsze, aby nasze piersi były zdrowe, to nie ulega najmniejszej wątpliwości. Natomiast nie zapominajmy, że poczucie bycia piękną i zmysłową siedzi w każdej z nas. Piersi są bowiem jednym z symboli naszej kobiecości. Z roku na rok liczba przeprowadzanych na świecie operacji powiększania biustu przybywa, ale czy wiecie drogie Panie, że poza drogimi zabiegami i skalpelem możliwe są również inne – naturalne metody powiększania naszych miseczek?

Wśród nich znajdziecie masaż, który pozytywnie wpływa na jędrność, kształt i elastyczność biustu, a także poprawia krążenie krwi. Nie zapominajcie, że może stać się całkiem przyjemnym rytuałem. Wystarczy, że użyjecie kilku kropel ulubionego olejku i okrężnymi ruchami do wewnątrz wykonacie masaż przez około 15 minut.

Kolejną metodą są ćwiczenia. Nie spowodują one wprawdzie, że Wasza miseczka z rozmiaru A powiększy się do rozmiaru E, jednak z całą pewnością wzmocnią mięśnie klatki piersiowej, dzięki czemu piersi się uniosą i będą wyglądać na pełniejsze.

Co jeszcze? Oczywiście odpowiednia suplementacja. Czy wiecie, że pewne zioła przyjmowane pod postacią naparów czy tabletek mogą wpływać na powiększenie, ujędrnienie i poprawę elastyczności biustu? Wśród nich znajdują się między innymi: kozieradka, koper włoski, palma sabałowa, czerwona koniczyna, a także szyszki chmielu. Szukacie sprawdzonego produktu o świetnym składzie? Polecamy Bustellę, która zawiera aż 10 składników aktywnych, które w naturalny sposób przyczyniają się do regulacji aktywności hormonalnej. Ekstrakty roślinne zawarte w suplemencie są źródłem fitoestrogenów − naturalnych hormonów roślinnych. Działają one podobnie do estrogenów (żeńskich hormonów płciowych), czyli: pobudzają wzrost piersi, ujędrniają biust, poprawiają elastyczność skóry i opóźniają procesy starzenia.

Na koniec mamy mały apel do naszych czytelniczek – pamiętajcie, że piękne piersi, to zdrowe i zadbane piersi!

 

[1] https://aru.ac.uk/news/study-reveals-global-breast-size-dissatisfaction