W dniach 19-20 listopada w Airport Hotel Okęcie odbyło się VI Forum Medycyny Paliatywnej.

Po raz szósty specjaliści medycyny paliatywnej z całej Polski, spotkali się by porozmawiać o najważniejszych problemach i kluczowych wyzwaniach w medycynie paliatywnej. Activlab Pharma było obecny jako jeden ze sponsorów wydarzenia. Forum objęło rozmowy dotyczące postępowania z pacjentem w ostatnich dniach życia oraz sytuacji hospicjów sprawujących tę opiekę. Celem nadrzędnym Forum było podnoszenie poziomu i standardu opieki nad osobami nieuleczalnie chorymi w Polsce.

Dwudniowe wydarzenie organizowane przez Polskie Towarzystwo Medycyny Paliatywnej (PTMP) wpisało się na stałe w kalendarz najważniejszych spotkań tematycznych związanych z medycyną paliatywną. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania naszej linii produktów RECOMED, która stała się rozwinięciem produktu RECOMED (dobrze znanego w onkologii) koktajl odżywczy.

Na stoisku mogliśmy pokazać produkty jak RECOMED koktajl w kilku wersjach smakowych, RECOMED krem, RECOMED dla diabetyków, czy też RECOMED na odleżyny i rany. Wszystkie produkty sygnowane logiem Activlab Pharma cieszyły się sporym zainteresowaniem, co świadczy o ich innowacyjności i odpowiada na potrzeby rynku.

Dziękujemy wszystkim, którzy w tych dniach mogli być z Nami podczas wydarzenia. Dziękujemy za zaufanie.