W dniach 7-9 października w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbyło się wydarzenie XXXIX Dni Ortopedyczne Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Konferencja przyniosła Nam miłe i niezapomniane wspomnienia. Podczas konferencji zespół Activlab Pharma prezentował swoje najlepsze produkty i dzielił się wiedzą na ich temat z przybyłymi gośćmi, a tych podczas samego wydarzenia nie brakowało.

Warto dodać, że miejsce jakim jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu, to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Na co dzień, centrum jest siedzibą Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, a także głównej sceny Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego. Projekt obiektu został wybrany spośród 22 projektów zgłoszonych do międzynarodowego konkursu na Salę Koncertową w Toruniu. Obecny wygląd to projekt laureata konkursu autorstwa hiszpańskiego architekta Fernando Menisa.

Plan konferencji obejmował wiele bardzo ciekawych wykładów rozłożonych na poszczególne dni. Tematy, które zostały poruszone to miedzy innymi:

  • Leczenie infekcji narządu ruchu w materiale oddziału
  • Endoprotezoplastyka stawu biodrowego w przypadku przebytego, leczonego operacyjnie złamania trzonu kości udowej
  • Pierwsza polska bezcementowa endoproteza całkowita stawu biodrowego
  • Farmakoterapia bólu w praktyce lekarza ortopedy
  • Leczenie operacyjne złamań stawowych miednicy i bliższego końca kości udowej
  • i wiele innych

Wśród szerokiej grupy wystawców, stoisko zespołu Activlab Pharma wzbudziło szerokie zainteresowanie uczestników Dni Ortopedycznych i jak to ostatnio bywa wyróżniało się na tle konkurencji sporym ruchem. Produkty, które zwracały swoją uwagę to między innymi Fluicondrial M, StructuActiv 500 czy FlexActiv Extra. Pozostałe produkty z oferty jak Electrovit (degustacja produktu), Cyclovenox 3 EXTRA, także miały swoje 5 minut i również zbierały bardzo pozytywne komentarze, co Nas jako markę, bardzo mocno cieszy.

Dziękujemy wszystkim, którzy w tych dniach mogli być z Nami!